kumbarakutum-hakkimizda

HakkımızdaŞİRKETİMİZ

KUMBARA KUTUM Dünya da eşi benzeri olmayan lider bir şirkettir. Ana hedefimiz olabildiğince üyelerimizin kazançlarını tesirli bir biçimde ilerlemesine yardımcı olmak. İnternet ve ticaret imkanlarını akıllıca birleştirmektir.
Yakın bir zaman da tesirimizi başka ülkelere de genişletmeyi hedefliyoruz. Uzun zamandır milletler arası şirketlerle işbirliği yapıyoruz.


EKİBİMİZ

Ekibimiz  tecrübeli  kadrolardan  oluşmasının yanı sıra eşi benzeri olmayan bilgi ve yeteneklere sahip olabildiğince yüksek kaliteli eksperlerden oluşmaktadır. En yüksek kurumsal ve profesyonel etik standartlarla desteklenen ve ekip çalışmalarının yardımıyla mümkün olduğunca en kısa vakitler içerisinde kusursuz neticeler elde ediyoruz.


AMACIMIZ

Amacımız bütün üyelerimizin çıkarlarının güvenliğini sağlamak ve ticaretimizi akılcı bir biçimde yürütmektir. Kayıtlı her üyemiz hem kararlı bir iş ortağı hem de gerçek bir ticaret eksperi durumuna geliyor. Üyelerimiz ile ekip çalışması ve  ticareti birleştirdik zira geleceğimizin bu ikisi ile alakalı bulunduğuna inanıyoruz.


NE YAPIYORUZ ?

Biz kazanırken ve sizi de kar ortağımız olarak bizimle kazanmaya çağrıda  bulunuyoruz. Karşılıklı olarak mükafatlandırıcı işbirliği her projenin kararlı olmasının anahtarıdır ve bizim hizmetimiz ve başarılarımız bir tesadüf değildir.
1. web sitemizi kullanarak reklam pazarında şirketlerin sitelerine tıklama sağlayarak kazanmanızı mümkün hale getiriyoruz. Şirketimiz firmalardan tanıtımlar alır, siz sadece alınan tanıtımlara tıklama yaparak hem siz hem şirketimiz kazanıyor. Sistem basit bir şekilde ilerliyor. Kısaca; siz reklama tıklama yapıyorsunuz, biz siz değerli iş ortaklarımız için reklam alıyoruz.


NİÇİN YAPIYORUZ ?

Kar ortaklarımızın daha fazla kazanmasını istiyoruz, zira bu bizim açımızdan da karlı bir durum. Hem siz hem de şirketimiz kazanıyor.
Günümüzde reklam sektörü şüphesiz en umut verici ve düşük riskli karlı yatırım yapan meydanlardan bir tanesidir.
ADRES:
15 MAYIS MAH. 765 SK. NO:7/A10 PAMUKKALE/DENİZLİ
DESTEK: 0850 346 75 14
KumbaraKutum © 2017 Tüm Hakları Saklıdır