Yüksek Kazanç Sistemi

Yüksek Kazanç Sistemi

24 SAAT İÇİNDE KAZANCINIZ CEBİNİZDE OLSUN


Kumbara kutumla kazanmaya hazır mısınız? Hazır olduğunuza üye olduğunuz için emin olduk. Şimdi en az 100 TL yatırım ile başlayalım İsterseniz. Kesinlikle paranızı kaybetmiyorsunuz. Kaybetmek yok, kazanmak var artık. Kumbara kutumda İki çeşit kazanç vardır. İkisi de birbirinden bağımsızdır. 

NASIL KAZANIRIZ?

-Önce ücretsiz üye olun.

-Yatırım yapmak için bir kumbara seçin.

-Seçtiğiniz kumbara miktarını şirket hesabına havale edin.

-Şirket havalenizi gördükten sonra hesabınıza kumbaranızı aktifler.

Artık kar ortağımız oldunuz ve bu yatırımınız size %1500 katlanmış olarak 6 ay sonra 1825 gün boyunca günlük  olarak hesabınıza aktarılacaktır. 100,00 TL'lik kumbara aldınız karşılığında 1,500,00 TL alacaksınız veya  1,000,00 TL'lik kumbara aldınız 15,000,00 TL olarak hesabınıza yatacaktır. Bu kesin kazancınızdır. Tek yapmanız gereken 100 TL karşılığında 6 aylık sürede sadece 1000 adet tıklama yapmak. 6 ay içinde de 1000 tıklamayı yapamam diyeniniz çıkmaz sanırım. 1 hafta içinde dahi bitecek bir tıklama sayısından bahsediyoruz. Her şey çok kolay olduğuna göre yatırıma başlayabilirsiniz. Üye olduktan sonra yatırım yapmak için kumbara satın al kısmından  EN AZ 100 TL  ile yatırım yapabilirsiniz.

Ben günlük olarak da kazanç sağlamak istiyorum diyorsanız 4 AYLIK KUMBARA VE  2. kazanç sisteminden de faydalanabilirsiniz. 2. kazanç sistemi aşağıda anlatılmıştır.

4 AYLIK KUMBARA GÜNLÜK OLARAK HESABINIZA YATACAKTIR %45 KAR İLE

4 aylık kumbarayı almış olduğunuz günden, hemen ertesini günü para kazanmaya başlarsınız.


ŞİMDİ GELELİM 2. KAZANÇ SİSTEMİNE

2. kazanç sistemi 1. kazanç sisteminden bağımsızdır ve zorunlu değildir. Yani isterseniz referans linkinizi paylaşmayabilirsiniz. Ama biz sizlere referans linkinizi de paylaşmanızı tavsiye ediyoruz. Neden mi? Çünkü günlük çok ciddi rakamlar kazanabilirsiniz.  ÖRNEĞİN ; 500,00 TL ve ÜZERİ KAZANABİLİRSİNİZ. 

TABİ GÜNLÜK SICAK PARA  KAZANMAK İSTİYORUM DİYORSANIZ.

Tek yapmanız gereken referans linkinizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmak. Bu kadar basit. Referans linkinizi paylaşıp alt üyelerinizin artmasını sağlamış olacaksınız. Alt üye sayınız arttıktan sonra kazançlarınızı yani banka dekontlarınızı göstererek yatırım yapmalarını isteyebilirsiniz. Her yatırım yaptıklarında bir alt üyenizden %4 onun bir alt üyesinden %3 bir sonrakinden %2 ve sonraki üyeden %1 referans ücreti yani alt üye kazancı elde edersiniz. Kazancınız aynı gün hesabınıza yatacaktır.

                                                               

Size özel referans linkinizi sosyal medya hesaplarınız da paylaşın ve yatırım yapılmasını sağlayın. Sizin linkinizden üye olan herkesin yapmış olduğu yatırımların %4 ü aynı gün sizin hesabınıza yatsın.


KUMBARA KUTUM da aylık geliriniz 30,000,00 TL'yi bulabilir. Şirketimiz kar ortaklık teklifini siz değerli üyelerimize sunuyor ve kazancınızı katlamanıza imkan veriyor. Böyle bir kazanç sistemi dünyada bir ilk. Hemen ücretsiz üye olun ve kazanmaya sizde başlayın. Riskiniz yok, kaybetmek Yok.

ADRES:
15 MAYIS MAH. 765 SK. NO:7/A10 PAMUKKALE/DENİZLİ
DESTEK: 0850 346 75 14
KumbaraKutum © 2017 Tüm Hakları Saklıdır