Risksiz Kazanç Ağı

Risksiz Kazanç Ağı

Öncelikle KUMBARA KUTUMUN risksiz olduğunu kısaca anlatmak istiyoruz.

Şöyle ki KUMBARA KUTUMA Kar ortağı olarak başvurduğunuzda yatırım yapmak istediğiniz miktarı hiç bir şekilde kaybetmiyorsunuz. Size özel referans linki ile 24 saat içinde saatlik kazançlar elde edebilirsiniz. Üstelik aynı gün hesabınıza yatırıyoruz. 

Yatırmış olduğunuz paranızı da kaybetmiyorsunuz. Örneğin; size özel verilen link tıklama görevini tamamlayamadığınızı farz edelim. Paranızı kaybetmiyorsunuz ve ŞİRKET PARANIZI TEKRAR HESABINIZA AKTARIYOR. Yani kesinlikle kaybetmiyorsunuz. Aynı zaman da her üyemize özel referans linkini sosyal medya hesaplarınız da paylaşım yaparak o linke tıklama yapıp üye olan her bir üyenin yapmış olduğu yatırımın %4 ü ONUN ALTINDAKİ ÜYENİN YATIRIMINDAN %3 Ü %2 VE %1 İ anında hesabınıza yatırılıyor Bu referans linkini sosyal medya hesaplarınız da paylaşıp oturduğunuz yerden sizin referans linkinizle üye olan üyelerden de para kazanıyorsunuz. Bu şekilde aylık kazancınızı ciddi rakamlara getirebilirsiniz.

KUMBARA KUTUMDA kesinlikle kaybetme riski yoktur, kazanç vardır ve kazancınız %1500'dür. Tamamen kar odaklı bir birikim sistemidir. Çünkü çok kolay bir kazanç ağı olan KUMBARA KUTUM sadece 100,00 TL'den 32,000,00 TL'ye kadar olan kumbara paketlerinden oluşur. Kumbaralardan biriniz alırsınız ve kar ortağımız olursunuz bu kadar basit.

100,00 TL'niz 1,500,00 TL olsun veya 500,00 TL'niz 7,500,00 TL  olsun istiyorsanız üye olun ve kazanmaya başlayın.

KAZANCINIZ BOL OLSUN, KUMBARA KUTUM SİZLERİN AİLE FERTLERİNDEN BİRİ OLSUN.  

ADRES:
15 MAYIS MAH. 765 SK. NO:7/A10 PAMUKKALE/DENİZLİ
DESTEK: 0850 346 75 14
KumbaraKutum © 2017 Tüm Hakları Saklıdır