kumbarakutum-hakkimizda

Hakkımızda


HAKKIMIZDA

REFERANS LİNKİNİZ İLE 24 SAAT İÇİN DE SAATLİK KAZANÇ SAĞLAYABİLİRSİNİZ

Kendinizi Sistemimize üye olarak kaydettikten sonra KUMBARA Alıp size özel verilen REFERANS linki ile kişileri sitemize yönlendirerek komisyonunuzu aynı gün alabilirsiniz ve YAPMIŞ olduğunuz yatırımı 1 saat için de veya 24 saat içinde tekrar alabilirsiniz.SİZE ÖZEL REFERANS LİNKİ'ni sosyal medya hesaplarından sistemimizi kısa ve öz anlatan kısa bir açıklamayla paylaşarak yeni üye adayları  doğal olarak heyecanlanarak anında üye olurlar. Buda size anlık olarak kazanç sağlayacaktır.. Size Ait Referans Linkinizi arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza gönderin. Sosyal Medya Hesaplarınız da (Facebook,twitter,instagram, Facebook grupların da) Paylaşarak Bu Linke Tıklayıp Üye Olanlar dan Sizlere Yüzde 10 Komisyon Hesabınıza Yatıyor. ÖDEMELER KUMBARA KUTUM Geri Ödeme havuzundan ödenir. REFERANS LİNKİNİZİ DAHA ÇOK ÜYE ADAYLARINA ULAŞTIRIN VE KAZANÇ SAĞLAYIN.Geri Ödeme Havuzu KUMBARA KUTUM tarafından bütün ÜYELERİN şirketin başarısından paylar almasını sağlamış bir yeniliktir.Daha güzel şartlara gelmemizi sağlayan, ÜYELERİMİZE Geri Ödeme Havuzu ile teşekkürlerimizi iletiriz. Her KUMBARANIN % 100'ü Geri Ödeme havuzuna gider. ÖDEMELER Geri Ödeme havuzdan ödenir.Geri Ödeme havuzu KUMBARA KUTUMUN saatlik ödemelerine bağlı olarak dalgalanır.
ŞİRKETİMİZ
KUMBARA KUTUM dünya da Eşi benzeri olmayan lider bir şirkettir. Ana hedefimiz olabildiğince Üyelerimizin Kazançlarını tesirli bir biçimde ilerlemesine yardımcı olmak. Internet ve ticaret imkânlarını akıllıca birleştirmektir.
Yakın bir zaman da tesirimizi başka ülkelere de genişletmeyi Hedefliyoruz. Uzun zamandır milletlerarası şirketlerle işbirliği yapıyoruz.
EKİBİMİZ
Ekibimiz  tecrübeli  kadrolardan  oluşmasının yanı sıra eşi benzeri olmayan bilgi ve yeteneklere sahip olabildiğince yüksek kaliteli eksperlerden oluşmaktadır. En yüksek kurumsal ve profesyonel etik standartlarla desteklenen ve ekip  çalışmalarının yardımıyla mümkün olduğunca en kısa vakitler içerisinde kusursuz neticeler elde ediyoruz.
AMACIMIZ
Amacımız bütün üyelerimizin çıkarlarının güvenliğini sağlamak ve ticaretimizi akılcı bir biçimde yürütmektir. Kayıtlı her üyemiz hem kararlı bir iş ortağı hem de gerçek bir ticaret eksperi durumuna geliyor. Üyelerimiz ile Ekip Çalışması ve  ticareti birleştirdik zira geleceğimizin bu ikisi ile alakalı bulunduğuna inanıyoruz!


NE YAPIYORUZ ?

Biz kazanırken ve sizi de Kar Ortağımız olarak bizimle kazanmaya çağrıda  bulunuyoruz. Karşılıklı olarak mükafatlandırıcı işbirliği her projenin kararlı olmasının anahtarıdır ve bizim hizmetimiz ve başarılarımız bir tesadüf değildir.
1.Web sitemizi kullanarak Reklam pazarında Şirketlerin Sitelerine Tıklama sağlayarak kazanmanızı mümkün hale getiriyoruz.Şirketimiz Firmalardan tanıtımlar alır, siz sadece Alınan tanıtımlara Tıklama Yaparak Hem Siz Hem Şirketimiz Kazanıyor.Sistem basit bir şekilde ilerliyor.KISACA ; Siz reklama tıklama yapıyorsunuz, biz  siz değerli iş ortaklarımız için Reklam Alıyoruz.
NİÇİN YAPIYORUZ ?

Şirket Ortaklarımızın daha fazla kazanmasını istiyoruz, zira bu bizim açımızdan da  karlı Bir Durum.HEM SİZ HEM DE ŞİRKETİMİZ KAZANIYOR.
Günümüzde Reklam Sektörü ŞÜPHESİZ en umut verici ve düşük riskli karlı yatırım YAPAN meydanlardan bir tanesidir!